Szansa na większe odbicie na SiacoinSiacoin od jakiegoś czasu utrzymuje się powyżej linii trendu wzrostowego, jeżeli wsparcie nie zostanie przełamane to jest szansa na większe odbicie.SLongod prezes3316
ruch SC przyspieszaSc widać że po spadkach jego cena zaczyna troszkę przyspieszać i idzie powoli do góry . Cena przemieszcza sie w kanale cenowym w którym możemy dopatrzeć sie trójkąta jednego większego drugiego małego teraz w zależności jak zachowa się rynek zobaczymy czy wybicie bedzie z małego czy dużego, dlatego tSod Nikodem86114
SC wygląda byczo :-)Wyglada na to że SC wybił z formacji flagi góra. Powoli zbiera się volumen, dlatego uważam że lada moment wystrzeli w górę. Cele zaznaczone na wykresie. Powodzenia !SLongod MaciejKukawski331
SC w kolejnym trójkącie SC Bardzo ciekawie wygląda . w formacji trójkąta współgrając razem z Stoch RSI i MACD wygląda na to że chce wyjść góra . proponuje zakupy i oczywiście stop loss na poziomie0.00000148 Proszę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza albo like , również zapraszam na mojego Tweetera gdzie zamieszczam dSod Nikodem869
sekwencja fal Eliota trójkat RSI AOSiacoin mamy wykres z przedziałem jednodniowym od początku istnienia . Mamy tutaj impuls fal eliota zakończnoy dokładnie w punkcie C dwoma falami korekcyjnymi . Typowy schemat książkowy . Formacja fal Eliota potwierdzona AO zaznaczonym na wykresie dwoma dużymi strzałkami kótra jedna potwierdza fale Sod Nikodem864
testowanie psychicznej linij wsparcia . Witam Przedstawiłem poniżej czego możemy sie spodziewać po Siacoin. W krótkim skrócie spadek ceny do linij wsparcia i odbicie , gorsza prognoza przełąmanie dość silnej linij wsparcia i cena w dól. Lubisz moją prace zostaw łapkę , swoja opinie co o tym sądzisz jak również zapraszam na mojego TwitteSod Nikodem86226
cena up wzdłuż kanału cenowegoWitam, Jak już wspominałem sytuacja altów jest bardzo zależna od BTC . Możemy mieć najsilniejsze sygnały z AT a Bitcoin zrobi nam psikusa i taki jest tego efekt. Mimo tego wszystkiego wszystko wskazuje na to że sytuacja się unormuje a cena bedzie poruszać się wzdłuż kanału cenowego . Uważam że tanieSLongod Nikodem865
double bottom, trojkat czyli ciągle w fazie up up up !!!Witam Na wykresie zauważyłem kolejne sygnały świadczące o tym że jesteśmy ciągle jesteśmy w fazie wzrostów. Linia wsparcia na poziome 310 została przetestowana . Jak widzimy cena porusza się wzdłuż linij trendu wzrostowego tworząc kanał cenowy w kształcie trójkąta za pośrednictwem starej linij trendSLongod Nikodem86444
kontynuacja mojej analizy teraz tylko upkonytynuacja oczekiwania na wzrosty . Jak ktoś nie w temacie zapraszam do poprzedniej analizySLongod Nikodem860
formacja double bottom#SC jest teraz jak cykająca bomba któa zaraz wystrzeli w górę . Ukształtowała nam się klasyczna książkowa formacja double bottom . jeszcze trzeba brać pod uwagę cenę jaka miało #SC , a historia lubi się powtarzać . wszystko zmierza w kierunku wzrostów. SLongod Nikodem86Zaktualizowano 0