Witam
Moim zdaniem powoli zaczniemy odbijać na XRP. Jak wspomniałem w ostatniej analizie dotarliśmy niżej w naszej strefie zakupowej. Dotknęliśmy też linii ostatniej górki świecy tygodniowej, a zarazem lini stanowiącej ważny opór. Jednocześnie jest to linia 0.618 fibo co stanowi ważny punkt akumulacji dla kryptowalut. Jeśli BTC nie wykona gwałtownych ruchów wróżę odbicie w okolice 1 dolara.
Moim zdaniem powoli zaczniemy odbijać na XRP. Jak wspomniałem w ostatniej analizie dotarliśmy niżej w naszej strefie zakupowej. Dotknęliśmy też linii ostatniej górki świecy tygodniowej, a zarazem lini stanowiącej ważny opór. Jednocześnie jest to linia 0.618 fibo co stanowi ważny punkt akumulacji dla kryptowalut. Jeśli BTC nie wykona gwałtownych ruchów wróżę odbicie w okolice 1 dolara.
Wyłączenie odpowiedzialności
Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.
Wyłączenie odpowiedzialności
Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.
