Witam wszystkich. W okolicach ceny 1914.00 na złocie można zgromadzić wiele zleceń popytowych po relatywnej ciasnej cenie - będzie to skutkować prawdopodobną korektą. Uważam że grubasom będzie opłacało się wykonanie takiej korekty, ponieważ pozytywnie odbiliśmy się od długoterminowej strefy dystrybucji - oznacza to że ktoś już sprzedaje złoto. Skoro je sprzedaje a może zawyżyć cene bo są na rynku zlecenia by taki ruch wykonać(nie zawsze jest to możliwe, nie jest to takie proste)to wykona go by sprzedać złoto jeszcze raz bo dobrej cenie. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego tygodnia :)
Uwaga
Po potwierdzeniu w strefie, wchodzę na dźwigni i planuje wyjście w okolicach 1966$.Powiązane publikacje
Wyłączenie odpowiedzialności
Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.
Powiązane publikacje
Wyłączenie odpowiedzialności
Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.
