Witam,
Zapowiada się mały trend boczny SHIBY. Krótko pisząc będzie re-akumulacja lub dystrybucja . Ja raczej stawiam na potencjalne spadki . Zakładam scenariusz wybicia kursu w okolice 10000 i zawrót kursu w dół w okolice 3480. SHIBA tak na ten moment dała dobrze zarobić i prawdopodobnie inwestorzy z finalizują zyski i od kupią po niższym kursie
Zapowiada się mały trend boczny SHIBY. Krótko pisząc będzie re-akumulacja lub dystrybucja . Ja raczej stawiam na potencjalne spadki . Zakładam scenariusz wybicia kursu w okolice 10000 i zawrót kursu w dół w okolice 3480. SHIBA tak na ten moment dała dobrze zarobić i prawdopodobnie inwestorzy z finalizują zyski i od kupią po niższym kursie
Wyłączenie odpowiedzialności
Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.
Wyłączenie odpowiedzialności
Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.
