Vercom SA
Short

Czy Vercom ma już "dość"?

150
Może tak być....co prawda kurs nie przełamał linii trendu rosnącego, ale ostatnie świece dotarły do narysowanego przeze mnie poziomu oporu (który jest nota bene dokładnie na 5O% zniesieniu Fibo). Dodałbym, że ostatnio opublikowany raport za Q III jest trochę wieloznaczny - niby przychody rosną, ale jednak zysk na akcję spadł z poziomu 1,02 na 0,79 zł.....osobiście myślałem, że wyniki po przejęciu MailerLite będą duuużo lepse. No, ale najlepszy kwartał dla firm tej branży - przed nami!
Ja mówię pas....acha - gdzie szukać ew. wsparcia? Myślę, że poziom 37,7 jest OK.
To nie jest rekomendacja to moje osobiste spojrzenie na walor i jego sytuację.

Wyłączenie odpowiedzialności

Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.