Może tak być....co prawda kurs nie przełamał linii trendu rosnącego, ale ostatnie świece dotarły do narysowanego przeze mnie poziomu oporu (który jest nota bene dokładnie na 5O% zniesieniu Fibo). Dodałbym, że ostatnio opublikowany raport za Q III jest trochę wieloznaczny - niby przychody rosną, ale jednak zysk na akcję spadł z poziomu 1,02 na 0,79 zł.....osobiście myślałem, że wyniki po przejęciu MailerLite będą duuużo lepse. No, ale najlepszy kwartał dla firm tej branży - przed nami!
Ja mówię pas....acha - gdzie szukać ew. wsparcia? Myślę, że poziom 37,7 jest OK.
To nie jest rekomendacja to moje osobiste spojrzenie na walor i jego sytuację.
Ja mówię pas....acha - gdzie szukać ew. wsparcia? Myślę, że poziom 37,7 jest OK.
To nie jest rekomendacja to moje osobiste spojrzenie na walor i jego sytuację.
Wyłączenie odpowiedzialności
Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.
Wyłączenie odpowiedzialności
Informacje i publikacje nie stanowią i nie powinny być traktowane jako porady finansowe, inwestycyjne, tradingowe ani jakiekolwiek inne rekomendacje dostarczane lub zatwierdzone przez TradingView. Więcej informacji znajduje się w Warunkach użytkowania.
